KsiążkiDziekanat Wydziału Nauk Ekonomicznych informuje, że obrony prac dyplomowych licencjackich
i magisterskich planowane są w następujących terminach:

– dla osób, które zaliczą semestr w sesji podstawowej : od 3 do 12 lipca 2017 r.

– dla osób, które zaliczą ostatni semestr po sesji poprawkowej : od 17 do 18 lipca 2017 r.

Szczegółowy harmonogram obron dla poszczególnych kierunków będzie dostępny w dziekanatach w późniejszym terminie.

Prace dyplomowe zaakceptowane i podpisane przez promotora (wraz z wymaganymi dokumentami) muszą być dostarczone do dziekanatu najpóźniej na dwa tygodnie przed obroną, a najlepiej do 15 czerwca 2017 r. (dla planujących obrony od 3 lipca). Termin składania prac dla obron w lipcu to 30 czerwca 2017 r.

Szczegółowe informacje o datach obron zostaną podane później. Listy studentów i komisje będą podane po zebraniu prac w dziekanacie.