EMIS

Informuję, że zaplanowano prezentację zawartości i funkcjonalności baz EMIS dla studentów pierwszego roku studiów dziennych rozpoczynających seminaria magisterskie. Prezentację baz przedstawi pani Agata Alsad z firmy EMIS – Central & Eastern Europe.
Terminy spotkania są następujące:

1. Wtorek, godz. 14.15-16, sala D-22, bud. 6 –  dla studentów kierunków Ekonomia i Finanse i rachunkowość.
  2. Środa, godz. 8.45-10, sala D-22, bud. 6 –  dla studentów kierunków Logistyka i Zarządzanie.

Obecność studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia uczestniczących w seminariach magisterskich jest obowiązkowa. Mile widziani są także wszyscy studenci zainteresowani wykorzystaniem baz EMIS.
Przypominam, że dostęp do bazy jest przez stronę Biblioteki Głównej SGGW – bazy prenumerowane link do EMIS.