W połowie maja planowane jest uruchomienie wyborów seminarium licencjackiego przez studentów 2 roku studiów licencjackich. Każdy student musi wybrać seminiarium prowadzone w jednej z Katedr zgodnie z ofertą dla danego kierunku. Lista prowadzących seminarium na kierunkach na stronie "wybory" w pierwszej zakładce. Sposób wyboru jest identyczny jak w przypadku przedmiotów do wyboru z dodatkową opcją wyboru prowadzącego.

Wybór seminarium nie oznacza wyboru promotora. Promotorem przy licencjackiej może być każdy uprawniony pracownik naukowych Wydziału.

Proszę o zapoznanie się z profilami Katedr na stronie internetowej Wydziału można także zapoznać się z prezentacjami Katedr dla studiów magisterskich. W miarę możliwości przedstawione zostaną także przykładowe tematy prac./lw/