Centrum Logistyczne D.M.T. (www.dmtlogistic.pl) powstało w 1999 roku. To polska rodzinna firma z siedzibą i magazynem w Pruszkowie pod Warszawą. Skuteczne zarządzanie, inwestycje w bazę magazynową, rozwiązania informatyczne oraz ciągłe śledzenie trendów i rynku sprawiły, że D.M.T. może konkurować z międzynarodowymi graczami. Jako doświadczony dostawca usług logistycznych firma specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań dla biznesu. Nasza praca polega na projektowaniu optymalnych środków i sposobów osiągnięcia celów wskazanych przez klienta w zakresie magazynowania, transportu i dystrybucji powierzonych towarów, a potem zapewnieniu sprawnej i profesjonalnej realizacji.

Praktyki w Dziale Logistyki

Podczas praktyk studenci zostaną zapoznani z procesami dotyczącymi obsługi klientów,  integracje z systemami firm kurierskich i systemami klientów, obsługa logistyczna branży e-commerce oraz  firm farmaceutycznych

Miejsce: Pruszków, ul Parzniewska 18

Czas: Lipiec – Sierpień