Praktyki w programie Young Professionals

Praktyki Young Professionals mają na celu pokazanie specyfiki pracy, zadań realizowanych w Pionie Skarbnika m.st. Warszawy poprzez bezpośrednie spotkania z pracownikami oraz instytucjami współpracującymi (liczne wizyty studyjne). Program umożliwi uczestnikom zobrazowanie teorii wyniesionej z  uczelni w odniesieniu do przykładów zaczerpniętych z praktyki pracowników samorządowych. Udział w zaproponowanym programie praktyk studenckich wzmocni szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej w zakresie finansów samorządowych.

Liczba miejsc na praktyki: 10

Główne zadania praktykanta:

• wsparcie w realizacji zadań biura, w tym między innymi w zakresie gromadzenia danych, przygotowywania zestawień i raportów związanych z tematyką zadań biura,
  • aktywny udział w wizytach studyjnych w ramach ustalonego programu praktyk,
  • przygotowanie prezentacji podsumowującej zdobytą wiedzę i doświadczenia.

Czas realizacji:  2 – 27 lipca 2018 r. (4 tygodnie) z możliwością pozostania na dłuższy okres w celu zaliczenia obowiązkowych praktyk studenckich.

Co oferujemy?

• możliwość poznania specyfiki pracy w Biurze Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności oraz innych Biurach Urzędu m.st. Warszawy;
  • liczne wizyty studyjne w ramach ustalonego programu praktyk mające na celu poznanie specyfiki finansów samorządowych z wielu perspektyw;
  • certyfikat potwierdzający odbycie praktyk.

Czego oczekujemy?

• zainteresowania tematyką finansów samorządowych;
  • znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • wiedzy z zakresu analiz finansowych, finansów publicznych;
  • znajomości języka angielskiego, komunikatywności, sumienności.

Wymagane dokumenty:

• podanie o praktykę wraz z załącznikami
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wypełnionego podania o przyjęcie na praktykę wraz z załącznikami (skan podpisanych dokumentów) w terminie do dnia 28 maja br. na adres pjanekankit@um.warszawa.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie praktyk dla potrzeb rekrutacji oraz realizacji praktyk w Urzędzie m.st. Warszawy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie Rekrutacyjne i formularz

Napisano w Aktualności, FB, Praktyki i staże