Akademia Talentów Raiffeisen Polbank

Akademia Talentów to cykl warsztatów organizowanych przez Raiffeisen Polbank we współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych SGGW, których celem jest przybliżenie specyfiki świata bankowości oraz pokazanie możliwych ścieżek rozwoju kariery zawodowej.

Od kwietnia do czerwca pracownicy Banku będą prowadzić  warsztaty obejmujące m.in. takie zagadnienia jak bankowość detaliczna, bankowość korporacyjna, private banking, faktoring, complaiance, eCommerce, HR.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w bankowości prześlij swoje CV, dzięki temu będziesz mógł sprawdzić się podczas procesu rekrutacji oraz zobaczyć jak wygląda sesja assement centre.

Dla każdego uczestnika certyfikat oraz upominki!

Skorzystaj z możliwości rozwoju, zgłoś się do Akademii Talentów Raiffeisen Polbank na SGGW i zapisz się na warsztaty!

Aplikuj!

Akademia_Warszawa_www