Druga tura zapisów na przedmioty do wyboru

Po zakończeniu pierwszego etapu wyborów przedmiotów wycofane zostały z oferty te, na które nie było chętnych.
Proszę o weryfikację swoich wyborów i sprawdzenia, czy zadeklarowany przedmiot nie został odrzucony. W drugiej turze należy uzupełnić/zmienić deklaracje.

Po pierwszej turze wyborów zauważono, że część osób nie zwraca uwagi na to, jakie są godziny realizacji zajęć. Nie można deklarować dwóch przedmiotów realizowanych w tych samych godzinach. Szczególnie dużo takich przypadków jest na studiach niestacjonarnych. Proszę o wycofanie błędnie zaznaczonych przedmiotów w drugiej turze. Przykładowo, jeżeli zostały wybrane dwa przedmioty zaplanowane do realizacji w tych samych godzinach, należy usunąć z wyboru przedmiot mniej preferowany.
Po zakończeniu drugiej tury błędnie wybrane przedmioty zostaną usunięte z wyboru administracyjnie.
Poprawienie wyborów „uwolni” także miejsca dla innych.
Kolejny etap – już w poniedziałek.

Tagi: , , , , ,
Napisano w Aktualności, FB