Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Mazowiecki Oddział Regionalny w Warszawie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:   od Referenta do Głównego Specjalisty w  Mazowieckim Oddziale Regionalnym,  miejsce pracy: Warszawa Al. Jana Pawła II 70

Oferta pracy jest skierowana do studentów i absolwentów.

Wymagania konieczne : wykształcenie minimum średnie, znajomość problematyki funduszy strukturalnych z zakresu rolnictwa, znajomość zagadnień ekonomiczno-rolniczych, znajomość z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego.

Oferta pracy obejmuje 3 miesięczny okres próbny zatrudnienia, który może zostać uznany na poczet  obowiązkowych praktyk studenckich . Zapewniamy kontynuację zatrudnienia na etacie po zakończeniu okresu próbnego.

Oferujemy przejrzyste zasady wynagradzania, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz  pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Ogłoszenia rekrutacyjne  są zamieszczone  na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa www.arimr.gov.pl w zakładce PRACA :

Ogłoszenia Mazowiecki Oddział Regionalny – pobierz