Spedytor portowy w Rotterdam

Poszukujemy osób do współpracy dla DSV Air & Sea Sp. z o.o., które wesprą prestiżowy projekt w porcie morskim w Rotterdamie.

DSV Air&Sea świadczy usługi transportu lotniczego i morskiego. Oferuje alternatywne rozwiązania i elastyczny harmonogram by dostosować się do najbardziej restrykcyjnych wymagań logistycznych na całym świecie. Rocznie obsługujemy ponad 1,3 mln frachtu morskiego oraz 500 000 ton frachtu lotniczego.

Miejsce pracy:

Rotterdam (zapewniamy dojazd i zakwaterowanie)

Poszukujemy:

• studentów ostatnich lat logistyki lub studenci, którzy mieli styczność ze spedycją (praktyki, staż, asystent – praca z dokumentacją spedycyjną)
  • osoby swobodnie posługujące się językiem angielskim
  • dyspozycyjne od połowy czerwca, na okres 2-4 tygodnie
  • są gotowe do podjęcia pracy 8-12 h/dziennie (umowa zlecenie)
  • nie wykluczamy dalszej współpracy z DSV po tym okresie

Zadania:

• wypełnianie listów przewozowych
  • sprawdzanie poprawności i kompletownie dokumentacji
  • nadzorowanie przeładunków
  • przekazywanie informacji między kierowcami, spedytorami i pracownikami portowymi

W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie aplikacji na karolina.milkowska@pl.dsv.com

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest DSV Services Sp. z o.o z siedzibą w Pęcicach, przy ul. Sokołowskiej 64.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę tymczasową. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do grupy DSV przez okres 6 miesięcy do końca roku kalendarzowego. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest DSV Services.

Napisano w FB, Praktyki i staże

Harmonogram zjazdów 2017/2018