Szanowni studenci,
pojawiają się informacje o braku wystarczającej liczby miejsc dostępnych dla studentów na danym kierunku lub specjalności i zupełnej niemożliwości zapisu na zajęcia. W takim przypadku należy zapisać się na mniejszą liczbę przedmiotów. Trzeba pamiętać, że nie należy się zapisywać na różne zajęcia w tej samej godzinie.

Proszę też informować o takich przypadkach, wskazując formę, kierunek i stopień studiów, specjalność (na drugim stopniu) oraz grupę przedmiotów (kierunkowe, specjalnościowe, ogólne) których sprawa dotyczy. Warto także podać pasma godzinowe, na które się jest zapisanym i wybrane przedmioty, adres: wne_pz@sggw.pl.
W miarę możliwości zaistniałe problemy będą rozwiązywane na bieżąco, a ostateczne zapisy na brakujące przedmioty mogą być zrealizowane w lipcu i sierpniu. Ostatecznym rozwiązaniem jest zapisanie się poprzez złożenie podania we wrześniu (dotyczy to także osób powracających z urlopów itp.).