W dniu 11.01 2017 r. odbyła się seria wykładów w ramach projektu pt.: „Z ekonomią za pan brat” realizowanym przez Fundację „Centrum Obsługi Biznesu” z Narodowym Bankiem Polskim w partnerstwie z Bankiem Spółdzielczym w Wysokiem Mazowieckiem i Bankiem Spółdzielczym w Ciechanowcu i udziale Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie. Wykłady pt.: „Z bankowością za pan brat” realizowała dr E. Stola, „Innowacje na rynku usług płatniczych” – dr E. Kacperska i „Nowoczesna bankowość – biometria” – mgr Marta Idasz – Balina. Wykłady odbyły się w trzech placówkach kształcących uczniów szkół średnich tj.: w „Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem, w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem i Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem. W ramach spotkania Dr E. Kacperska przedstawiła ofertę edukacyjną SGGW, w tym Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz program Akademii Przedsiębiorczości WNE SGGW. Łącznie w siedmiu wykładach i trzech spotkaniach uczestniczyło 1100 uczniów.