Na tej stronie znajdują się archiwalne informacje o wyborach pzredmiotów fakultatywnych na semestr zimowy 2013/2014.

Zasady wyboru przedmiotów

Plik w formacie pdf

Instrukcja obsługi wyboru w HMS

Plik w formacie pdf

Terminarze pomocnicze do planowania zajęć

Studia stacjonarne licencjackie 3 semestr
Studia stacjonarne licencjackie 5 semestr
Studia stacjonarne magisterskie 3 semestr
Studia niestacjonarne licencjackie 3 semestr
Studia niestacjonarne licencjackie 5 semestr
Studia niestacjonarne magisterskie 3 semestr

Lista przedmiotów do wyboru

Studia stacjonarne

Studia niestacjonarne

 


Zmiany i uzupełnienia
(należy je brać pod uwagę w trakcie wyborów)

  1. Przedmiot "Data Mining w Biznesie" nie jest prowadzony przez dr inż. Agnieszkę Bezat tylko przez dr inż. Agnieszkę Bezat-Jarzębowską (31.05.2013).
  2. Przedmiot "Zarządzanie łańcuchami dostaw w agrologistyce" nie jest prowadzony przez dr inż. Agnieszkę Bezat, tylko przez dr. Sebastiana Jarzębowskiego (31.05.2013).
  3. Przedmiot "Transport w aglomeracji" będzie prowadzony przez zespół: dr J. Baran, mgr M. Zych, a nie wyłącznie przez dr J. Baran (3.06.2013).
  4. Dodano przedmiot prowadzony przez dr M. Utzig "Adekwatność kapitałowa w banku" dla kierunku FiR, specjalność Bankowość. Zajęcia na studiach stacjonarnych: środa 14-16, na studiach niestacjonarnych: sobota 14-16
  5. Przedmiot "Komunikowanie medialne" prowadzony przez dr E. Jaska może być wybierany przez studentów specjalności "Zarządzanie rozwojem lokalnym". Na studiach stacjonarnych dla specjalności ZMP dedykowany jest w tym samym paśmie przedmiot "Strategie promocji" prowadzony przez prof. J. Szwacką-Mokrzycką. Bład wynikał z niewprowadzenia oznaczenia dla specjalności przy przedmiocie.
  6. Przedmiot Rynek ubezpieczeń prowadzony przez prof. I. Jędrzejczyk został przeniesiony na z pasma "niedziela 8-10" do pasma "sobota 18-20". W niedzielę możliwy jest wybór przedmiotu Instytucje i usługi finansowe. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w przedmiocie Rynek ubezpieczeń muszą się na niego ponownie zapisać. Proszę sprawdzić zestaw dostępnych przedmiotów: FiR, lista przedmiotów po zmianie pasma dla przedmiotu "Rynek ubezpieczeń"