Rekrutacja do projektu EIT Food RIS Fellowships właśnie ruszyła! Szukamy studentów i absolwentów, którzy chcą zdobyć praktyczne doświadczenie w branży spożywczej, żeby zaoferować im 3-6-miesięczny płatny staż.

DLA KOGO: magistranci, doktoranci, studenci studiów podyplomowych, absolwenci 1-2 lata po ukończeniu studiów

CO MOŻNA ZYSKAĆ: 3-6-miesięczny płatny staż u naszych partnerów z rynku rolno-spożywczego w wysokości 1350€ (sekcja RIS Fellowships) lub 2000€ (sekcja RIS Talents)
TERMIN REKRUTACJI: do 26. kwietnia 2019

Dowiedz się więcej: www.eitfoodrisfellowships.eu

Zdobądź praktyczne doświadczenia dzięki rozwiązywaniu rzeczywistych problemów organizacji. Wzbogać swoje CV i zdobywaj kontakty i możliwości, które otworzą drzwi do Twojej kariery zawodowej! Zaaplikuj do programu EIT Food RIS Fellowships!

#EITFood #RISFellowships #internship #jobopportunity #FoodTechUniwersytet Warszawski Maspex Kariera