Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i zadań Centralnego Biura Antykorupcyjnego?

Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o przestępczości korupcyjnej, działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą/służbą w CBA, a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat pierwszego i drugiego stopnia. Spotkanie odbędzie się w dniu 19.11.2018 w godzinach 12.15–14.00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych, ul. Nowoursynowska 166, bud. 6,  w sali D22.

Ramowy plan spotkania:

• Główne obszary działania i struktura organizacyjna CBA
  • Procedura rekrutacyjna w CBA
  • Możliwe ścieżki kariery

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: czynności kontrolnych, obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej, analiz, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk).

Możliwe miejsca służby/pracy: Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław.

Swoim funkcjonariuszom/pracownikom CBA oferuje:

możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności; uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej; kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego; stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Rekrutacja prowadzona jest cały rok.

Kontakt w sprawach rekrutacji: 22 437 15 06, rekrutacja@cba.gov.pl