Praktyki w działach rewizji finansowej i usług księgowych

Firma ECOVIS System Rewident Sp. z o. o. we współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie ogłasza nabór na praktyki w działach rewizji finansowej i usług księgowych. Oferta stażowa adresowana jest do studentów II i III roku studiów licencjackich na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Wymagania do kandydatów:

• Co najmniej dobra znajomość j. angielskiego (mile widziana znajomość j. niemieckiego),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel).

Rekrutacja trwa do 28.06.2018.

Firma ECOVIS System Rewident Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z koordynatorami projektu na WNE:

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny partner dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Sprawdzone przez nas rozwiązania, procedury oraz innowacyjne narzędzia wspierają naszych Klientów w osiąganiu ich celów strategicznych. Obsługujemy firmy reprezentujące zróżnicowane branże, lokalizacje oraz formę prawną, w tym przedsiębiorstwa międzynarodowe i spółki giełdowe. Poprzez zapewnianie kompleksowych usług oraz optymalizację kosztów wpływamy na poprawę rentowności i efektywności naszych Klientów. Jesteśmy dumni z zaufania szerokiego grona Klientów pozostających z nami od wielu lat.

Napisano w Praktyki i staże