AIESEC to największa na świecie niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która działa w 122 państwach.  Powstała w 1948 roku, w odpowiedzi na bieżące wówczas konflikty zrodzone przez II Wojnę Światową. Według przedstawicieli państw członkowskich AIESEC, świat potrzebował liderów i to na młodych ludziach spoczywała odpowiedzialność za lepsze jutro. Od tamtej pory naszą główną misją jest dążenie do pełnego wykorzystania potencjału ludzkiego i rozwijanie u młodych ludzi cech liderskich poprzez uczestnictwo w wielu projektach i wymianach międzynarodowych. W Polsce AIESEC funkcjonuje od ponad 45 lat i obecnie mamy oddziały w 14 różnych miastach.

AIESEC University to profesjonalne warsztaty językowe prowadzone przez ludzi z całego świata. Skierowane są do młodych ludzi, którzy chcą kontynuować lub rozpocząć naukę języka obcego.  Dzięki nim nie tylko podszkolisz swoje umiejętności, ale też poznasz kulturę innych państw, nie wyjeżdżając ze swojego miasta! Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim i mają formę konwersatorium – pomogą Ci przełamać strach przed rozmowami w innym języku. Dodatkowo, każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia warsztatów.

Zajęcia rozpoczynają się 12 marca 2018 roku, a kończą 27 kwietnia. W tej edycji do wyboru jest aż 5 języków – angielski, hiszpański, francuski, niemiecki i rosyjski. W zależności od języka oferowane są zajęcia na poziomie A1-C2. Istnieje możliwość wyboru zajęć grupowych (maksymalnie 12 osób) lub indywidualnych. Spotkania z lektorem odbywają się dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny w przypadku zajęć grupowych lub dwa razy w tygodniu po 1 godzinie w przypadku indywidualnych. Zajęcia grupowe będą odbywać się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Ale AIESEC University to nie tylko nauka! Uczestnicy mogą lepiej poznać swojego lektora także w trakcie Language Tour, czyli spotkań poza warsztatami. To idealna okazja, by dowiedzieć się więcej o państwie, z którego pochodzi lektor i pokazać mu swoje miasto. Jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu!

Zapisy już trwają – http://aiesec.pl/warszawasgh/#university