Pracodawca Marzeń to 9 edycja organizowanych przez IAAS oraz Biuro Karier targów pracy, które odbędą się  7 marca 2018 r. w Auli Kryształowej w godz. 9.00 – 15.00.

W tym roku odwiedzą nas m.in.: Danone, Forte, Millennium, Servier Polska, Bonair S.A., Ikea, Timac Agro, McCormik, Ministerstwo Środowiska, Suez  i wiele innych.

Dodatkowo pracodawcy przeprowadzą warsztaty dla studentów:

WARSZTATY:

Camp Leaders – jak wyjechać na Summer Camp?

• Camp Leaders od 10 lat organizuje wyjazdy dla studentów do USA, Kanady oraz Nowej Zelandii.Podczas wykładu przedstawiciele firmy i równocześnie byli uczestnicy opowiedzą, jak w łatwy oraz przystępny cenowo sposób wyjechać do Stanów w wakacje w ramach programów Camp oraz Resort. Dowiecie się również o możliwości odbycia płatnych praktyk w prestiżowych hotelach w USA, a także Nowej Zelandii.✈️ Koszt programu Camp to tylko 2090 PLN razem z biletem, ubezpieczeniem medycznym, wyżywieniem i zakwaterowaniem.
  • Dowiedz się więcej na campleaders.com/pl oraz www.resortleaders.com/plWarsztaty odbędą się w sali 112, w budynku nr 8, (Stary Kampus) 7 marca w godzinach 11:45 – 12:15

wstęp wolny nie ma potrzeby dokonywania zapisów.

Część warsztatowa Targów Pracy SGGW to unikatowa okazja do bezpośredniej rozmowy i poznania odpowiedzi na nurtujące studentów pytania, poznania nowych możliwości kariery zawodowej oraz zdobycie nowych umiejętności.

Do zobaczenia!