STAŻ W DZIALE REWIZJI FINANSOWEJ/USŁUG KSIĘGOWYCH

Firma ECOVIS System Rewident Sp. z o. o. we współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie ogłasza nabór na staż w działach rewizji finansowej
i usług księgowych. Oferta stażowa adresowana jest do studentów II i III roku studiów licencjackich oraz I-II roku studiów magisterskich Wydziału Nauk Ekonomicznych. Odbyty staż może stanowić podstawę do rozliczenia obowiązkowych praktyk przewidzianych w programie studiów. Podanie na staż wraz z życiorysem i listem motywacyjnym w języku polskim należy przesyłać elektronicznie na adres: serhiy_zabolotnyy@sggw.pl, tomasz_felczak@sggw.pl

Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny partner dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Sprawdzone przez nas rozwiązania, procedury oraz innowacyjne narzędzia wspierają naszych Klientów w osiąganiu ich celów strategicznych. Obsługujemy firmy reprezentujące zróżnicowane branże, lokalizacje oraz formę prawną, w tym przedsiębiorstwa międzynarodowe i spółki giełdowe. Poprzez zapewnianie kompleksowych usług oraz optymalizację kosztów wpływamy na poprawę rentowności i efektywności naszych Klientów. Jesteśmy dumni z zaufania szerokiego grona Klientów pozostających z nami od wielu lat.

Napisano w Aktualności, Praktyki i staże