Informacje o stypendium socjalnym w HMS

Wnioski o stypendia socjalne są sukcesywnie weryfikowane i opracowywane. Wyniki będą się pojawiać w systemie HMS w kolejnych dniach.

Osoby zainteresowane proszę o sprawdzanie zapisów bezpośrednio w systemie HMS, a osoby wezwane o uzupełnienie dokumentów. Brak informacji o przyznaniu stypendium oznacza, że wniosek nie został jeszcze przeliczony. Proszę o nie sprawdzanie w biurze jaki jest status wniosku przed 30 listopada 2017 r. Do kończą miesiąca wszystkie wnioski zostaną przeliczone i skierowane na komisję stypendialną. Zmiany będą widoczne w systemie.
Decyzje elektroniczne o przyznaniu stypendium oraz decyzje odmowne będą także dostępne w systemie HMS i trzeba je będzie „odebrać” zaznaczając odpowiednie pole./lw/

Tagi: , , , , ,
Napisano w Aktualności, FB