– możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej w globalnej sieci hotelarskiej Hilton

Zastanawiasz się nad pracą w hotelarstwie?

Ciekawi Cię, jakie daje możliwości i w jaki sposób możesz postawić pierwsze kroki
w międzynarodowej organizacji?

Przyjdź na wydarzenie organizowane przez Biuro Karier AWF Warszawa

Na spotkanie z Państwem zaprosiliśmy Björn’a Olthof’a,  Manager Graduate Recruitment Europe, Middle East & Africa, który przedstawi programy rozwojowe w globalnej sieci hotelarskiej Hilton. Björn Olthof odwiedza wyższe uczelnie w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie i chce zachęcić studentów z polskich uczelni do rozpoczęcia kariery zawodowej w jednej z najlepszych sieci hotelarskich na świecie.

Praca w sieci Hilton to nie tylko recepcja, serwis pokojowy, gastronomia ale także spa, siłownie a także prace administracyjne: dział rezerwacji, logistyki, HR, marketingu i sprzedaży.

Udział w spotkaniu da Ci szansę bezpośredniej rozmowy z osobą odpowiedzialną za rekrutację. Przekonasz się, czy oferta programu jest dla Ciebie. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę aplikując do programu. Zdobędziesz cenne informacje i ciekawie spędzisz czas.

Termin: czwartek 30 listopada 2017 r., godz. 13.30-16.00

Miejsce: Aula im. Prof. Zygmunta Gilewicza