lw

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem Rektora z dnia 16.10.2017r. obowiązuje nowy regulamin przyznawania pomocy materialnej. Szczegóły znajdują się na stronie SGGW

Studenci ubiegający się o stypendium Rektora w kategorii “osiągnięcia naukowe/sportowe/artystyczne” muszą dołączyć do wniosku o przyznanie takiego stypendium stosowne zaświadczenia/certyfikaty potwierdzające dane osiągnięcia.

Ze studentami ubiegającymi się o stypendium Rektora w kategorii “wysoka średnia” skontaktuje się dziekanat.

UWAGA: Studenci I roku studiów magisterskich, którzy ukończyli studia I stopnia poza WNE SGGW są zobowiązani dołączyć do wniosku o przyznanie stypendium zaświadczenie o przyznanej średniej.

Wnioski o stypendium należy składać do 24.10.2017r. studia stacjonarne i do 28.10.2017r. studia niestacjonarne do pokoju nr 2 w budynku VII. Wnioski będą przyjmowane od poniedziałku do piątku  w godz. 8.30-15.30 i w sobotę (21.10.2017r.) w godz.9-13.30.

Wniosek o przyznanie stypendium Rektora dla najlepszych studentów

Oświadczenie o niepobieraniu świadczeń na innym kierunku studiów

Kryteria uwzględniane przy przyznawaniu stypendium rektora dla najlepszych studentów