jaka droga?

Informuję, że Senat SGGW uchwalił limity przyjęcia studentów na studia magisterskie stacjonarne i niestacjonarne na rok akademicki 2017/2018.
Limity, w porównaniu do dotychczasowych, zostały znacząco obniżone.
Informuję, że nie będzie możliwe zapewnienie kontynuacji studiów na naszym Wydziale na poziomie magisterskim wszystkim chętnym absolwentom studiów licencjackich. Sytuacja zależna jest od kierunku. Wydział, niestety, nie może dokonać zmian w tym zakresie.

W związku z obniżeniem limitów proszę o zapoznanie się z ich obecną wielkością (link – kolumna “wolne miejsca”) oraz z zasadami rekrutacji na studia magisterskie na WNE SGGW (link).

Ogólną zasadą jest, że w przypadku większej liczby chętnych, niż liczba miejsc, w pierwszej kolejności przyjmowani są absolwenci danego kierunku (np. na zarządzanie po zarządzaniu).