OFERTA PRAKTYK STUDENCKICH

21072016

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych to organizacja skupiająca brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych. Od 24 lat działa na rzecz promocji zawodu, szkoleń brokerskich, współpracy merytorycznej z uczelniami. Organizator największego i najstarszego wydarzenia w branży ubezpieczeniowej – Kongresu Brokerów. Aktualnie aktywnie tworzy prawo ubezpieczeniowe.

Podstawowe informacje:

– bezpłatna praktyka studencka

– wymiar godzin dostosowany do programu studiów

– zakres obowiązków dostosowany do zainteresowań, np:

• tworzenie materiałów na stronę internetową polbrokers.pl
  • tworzenie listy szkoleń brokerskich
  • tworzenie wizerunku Stowarzyszenia oraz Kongresu Brokerów
  • propozycje własne Studenta

Oferujemy:

– zaświadczenie o odbyciu praktyk w rozpoznawalnej dla rynku ubezpieczeniowego organizacji

– możliwość ustalenia elastycznego grafiku pracy

– praca w biurze w Śródmieściu