Studenci III roku studiów licencjackich!!!

Każdy kto jest potencjalnie zainteresowany kontynuacją studiów na studiach drugiego stopnia – magisterskich na WNE SGGW musi koniecznie zarejestrować się w Systemie Obsługi Kandydatów do 4 lipca 2013 r.

Od 4 lipca do 1 sierpnia nie będzie możliwości rejestracji kandydatów na II stopień, aż do zakończenia składania dokumentów w kwalifikacji podstawowej stan rejestracji w SOK będzie stały i z rejestracją trzeba będzie czekać aż do sierpnia.

Kolejna rejestracja na studia II stopnia będzie możliwa dopiero w drugiej turze (o ile będą wolne miejsca na danym kierunku) – od 5 sierpnia do 1 września.

Fakt czy dany student się już zdał egzamin czy też nie, nie ma przy rejestracji znaczenia. Pierwsza kwalifikacja odbywa się 19 lipca, a więc w terminie, gdy będzie już po egzaminach, a termin złożenia dokumentów to 1 sierpnia.

W przypadku liczby zarejestrowanych kandydatów mniejszej niż limit, Komisja może zakwalifikować na studia wszystkich (również bez daty i nr dyplomu) spełniających określone kryteria. Ważne aby w terminie określonym w kalendarium (do 1 sierpnia) kandydaci złożyli komplet dokumentów, w tym dyplom lub zaświadczenie o ukończeniu studiów.

Kandydat, który nie zarejestruje się do 4 lipca, mimo obrony/egzaminu nie  będzie mógł zostać zakwalifikowany w pierwszej "turze".