Szanowni Studenci,
pojawiają się zgłoszenia dotyczące włamań na konto w Wirtualnym Dziekanacie i wprowadzania zmian, np. w zestawie wybranych przedmiotów fakultatywnych. W związku z tym proszę pamiętać, że identyfikator i hasło nie powinno być nikomu udostępniane.
Ze względu na to, że informatycy muszą sprawdzać każde takie zgłoszenie, a także w związku z tym, że okazywało się, iż zmiany dokonywane były po sobie w ciągu 1-2 minut z tego samego numeru IP, proszę zastanawiać się przed zgłoszeniem włamania nad tym, czy przypadkiem samodzielnie nie dokonało się zmian. Oddalając się od komputera w miejscu dostępnym dla innych osób należy się także wylogować.
Proszę pamiętać o zasadach bezpieczeństwa w korzystaniu z systemu obsługi studentów.LW